Wydaj w naszym wydawnictwie

Wymagania i oczekiwania

kontakt@wydawnictwointernetowe.com

Format przesyłanych prac

Proces wydawniczy

Każda książka jest inna, więc nasze podejście do każdego zaakceptowanego do wydania manuskryptu również jest zróżnicowane. Tu trochę podkoloryzujemy, tu trochę krwi usuniemy, a tam dodamy nieco więcej pantofli. Oczywiście, rdzeń naszego procesu wydawniczego pozostaje niezmienny, a charakteryzuje się poniższymi wytycznymi.

Czytaj Dalej
Wydawnictwo Internetowe przeprowadzi odpowiedni proces redakcji tekstu (ingerowanie w styl i brzmienie tekstu z zachowaniem odpowiedniej komunikacji z Autorem) oraz korekty, która ma na celu pozbyciu się wszelkich niepotrzebnych omyłek, których nikt nie lubi i nie potrzebuje. Korzystając z usług naszej zaufanej grupy graficznej, zapewnimy Tobie wyjątkową szatę graficzną i złożenie tekstu, aby doświadczenie czytania Twojej książki na czytniku e-booka było najwyższych lotów. Na końcu zostanie korekta techniczna, której celem jest wyszlifowanie kolejnego brylantu, aby wreszcie mógł zalśnić w pełnej krasie na elektronicznych półkach naszej księgarni. Każdego miesiąca poszerzamy zakres naszej działalności poprzez współpracę z najlepszymi polskimi recenzentami i dystrybutorami książek elektronicznych. Zajmiemy się także odpowiednią promocją, którą planujemy indywidualnie z każdym Autorem.

Każda książka jest inna, każdy autor ma inne wymagania i oczekiwania, więc i nasze usługi są modyfikowane dla każdego kolejnego Autora, z którym nawiązujemy współpracę. Wszystkie szczegóły omawiane są podczas przygotowywania odpowiedniej umowy wydawniczej, czyli na końcu długiej i mozolnej drogi, która rozpoczęła się pierwszą literą, pierwszym słowem i pierwszą kropką. Życzymy Wam, aby koniec tej drogi znalazł się na ostatniej stronie naszej umowy i z waszym podpisem!

Po więcej infromacji

Zadzwoń

 882-714-276