steve liebich

Steve Liebich

Steve urodził się w 1998 roku, dokładnie w tym samym, w którym Blue Öyster Cult wydali swój trzynasty album Heaven Forbid po dziesięciu latach przerwy, przed rozpoczęciem której wydali najlepszy w ich karierze Imaginos. Co wiążę Steve’a i BÖC?

wiktoria

Wiktoria Wawrzyniak

Wiecie, jakie to cudowne uczucie – spełniać swoje marzenia? Bo ja całkiem niedawno się o tym przekonałam, wydając książkę. Od kilku lat mieszkam w Poznaniu, a pochodzę z niewielkiej wioski, która mieści się na nizinach województwa kujawsko-pomorskiego -Szczepic.

kasia

Kasia Cytlau

Pochodzę z niewielkiej wsi Niegosławice, a obecnie mieszkam w nieco większej miejscowości Wiechlice. Obie znajdują się w najbardziej zalesionym województwie w Polsce, czyli w lubuskim.

jakub

Jakub Stępień

W pierwszej kolejności jestem (od całkiem niedawna) mężem najwspanialszej. Kobiety na świecie, mojej muzy, inspiracji i nieocenionego wsparcia. To jest fundament mojego codziennego życia i jeden z największych powodów do dumy. Małżeństwo daje siłę trudną do opisania, ale – jak się okazuje – niezbędną do funkcjonowania.