Historia wydawnictwa

Wydawnictwo Internetowe Steve’a rozpoczęła się w chwili, kiedy Steve zdał sobie sprawę, że nikt w Polsce nie potraktuje go poważnie zważywszy jego młody wiek. Innymi słowy, Wydawnictwo Internetowe znajduje swoje początki w ludzkiej głupocie.

Jak każdy pomysł, musi on odpowiednio przeleżeć, nasycić się, urosnąć do ogromnych rozmiarów i wreszcie wydać owoce, które każdy może posmakować. Co więcej, nie jest to drzewo z zakazanym owocem. Nasze Wydawnictwo nie zna granicy wiekowej, nie liczy się to, ile masz lat, ale na ile lat Twoja książka jest w stanie podbić serca miłośników dobrej literatury. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję, z której możemy być dumni i którą pokochają nasi czytelnicy.

Czytaj Dalej
Wydawnictwo Internetowe powstało na początku pandemii COVID-19. Nie są to dumne początki, ale ukazują ducha naszej misji: nigdy się nie poddawaj – nawet w obliczu zła. Zła nie zwalczysz złem lub neutralnością, ale dobrem. Postanowiliśmy wykuć coś dobrego, z czegoś bardzo złego. Każda książka wydawana przez nasze Wydawnictwo nosić będzie znamię tych trudnych początków i dawać świadectwo niezwyciężonej determinacji, która w stanie jest zwalczyć i zarazę, i zło w ogóle. Założyciel Wydawnictwa, Steve Liebich, walczy i probówką, i słowem, ale w świecie Wydawnictwa Internetowego najważniejsze jest słowo. Bo to ono było na początku.
Nasza
  • Misja
  • Pasja

Misja Wydawnictwa Internetowego jest prosta i uniwersalna: Nigdy się nie poddawaj. Ona nie ma odnosić się tylko do pracy Wydawnictwa, ale nieść wiadomość do wszystkich autorów, amatorów literatury i każdego innego człowieka na tej planecie. Nigdy się nie poddawajcie. Twoja książka została odrzucona siedemnaście razy? Poczekaj na ten osiemnasty, który uczyni z Ciebie jednego z najsławniejszych autorów na ziemi. Ludzie wokół Ciebie twierdzą, że nie masz talentu? Jesteś pewien, że oni go mają? Życie wydaje się iść Tobie pod prąd? Pomyśl, ile będziesz miał do opowiadania, gdy już znajdziesz się na szczycie! Jest tylko jeden warunek: musisz wierzyć w to, co robisz. Wierzysz?

“The meaning of life is to find your gift. The purpose of life is to give it away.”

~Pablo Picasso