You are currently viewing Historia rodzi się na nowo

Historia rodzi się na nowo

Wszyscy w Wydawnictwie Internetowym jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że w tym momencie dołączamy do dumnej grupy polskich wydawnictw i księgarni. Jednak jesteśmy bardziej ambitni i głodni sukcesu niż nasi koledzy po fachu. Prowadzi nas nie kto inny jak sam Steve Liebich, a on zawsze mierzy wysoko. Jego cel: uczynić Wydawnictwo Internetowe największym, najważniejszym, najbardziej cenionym i rewolucyjnym wydawnictwem w Polsce. A potem? Czas pokaże…

Nie tylko mierzy się z przeciwnościami losu, ale również z niesłuszną, acz powszechną opinią, iż wiek czyni różnicę. Nikt bardziej nie jest w stanie udowodnić, jak wielkim błędem i nieprawdą jest owe spostrzeżenie. Wiedziony pasją do tego, co kocha i motywowany ciągłymi odmowami wiodących polskich wydawnictw zarzucających mu jego młody wiek, Steve nie zamierzał czekać aż dorośnie do standardów wiekowych w tym kraju i dlatego postanowił dokonać niemałej rewolucji na polu polskiej literatury i polskiego systemu wydawniczego.

Od dzisiaj, osoba w każdym wieku, ta bardzo młoda i ta bardzo doświadczona, może wydać w naszym Wydawnictwie. Liczy się talent i książka. Masz talent i skończoną dobrą książkę? Istnieje całkiem duża szansa, że podpiszemy z Tobą umowę wydawniczą. W każdym z Was kryć się może drugi Hemingway i druga Rowling. Naszą rolą jest wyłącznie rzucić na Was nieco światła. A reszta zadzieje się sama.

Misja: nie poddawaj się. To nasze wiodące hasło przewodnie, które pozostanie z nami do końca. Bardzo proste, a jednak tak bardzo trudne. Nigdy, przenigdy się nie poddawajcie. A teraz zbudujmy największe wydawnictwo w Polsce i udowodnijmy wszystkim, że to my od samego początku mieliśmy rację!

Dodaj komentarz